2 відгуків

Інтернет-магазин тимчасово не працює. Все буде Україна!

+380 (50) 461-30-57
+380 (95) 270-47-89
+380 (43) 261-65-44
ООО-предприятие «Полимер»

Сировинна база

Сировинна база, представлена високоякісними поліетиленовими гранулами відомих зарубіжних виробників з Югославії, Угорщини, Росії, Білорусі та ін., забезпечує відмінні експлуатаційні характеристики готової продукції. Завдяки фірмовим секретам використання суміші різних марок поліетилену (ПВД, ПНД) у визначених пропорціях, ми отримуємо поліетиленову продукцію високої якості, максимально стійку до розтягування і розривів.
В результаті використання різних добавок (стабілізатори, антифоги, барвники і т. д. ) плівка набуває особливі параметри та якості, необхідні замовнику.
На ділянці екструзії встановлені сучасні автоматизовані екструдери. Ефективна робота високопродуктивного екструзійного обладнання контролюється кваліфікованими фахівцями. Конструкція екструдерів дозволяє відпрацьовувати рецептури із застосуванням поліетилену як низького, так і високого тиску. У машинах точно дотримується задана ширина плівки і товщина кожного шару.
Безпосереднє виготовлення поліетиленових пакетів здійснюється на ділянці виробництва пакетів, оснащеному спеціальним паяльно-різальним устаткуванням. Технічні можливості дозволяють виготовляти різні типи пакетів будь-яких розмірів і модифікацій.
«Полімер» володіє технологіями, що дозволяють проводити вторинну переробку полімерної плівки, що були у використанні поліетиленових пакетів і відходів переробки утилізованих виробів. Для цих цілей на ділянці грануляції встановлені гранулятори і агломераторы.
Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner